هاست رایگان | هاست لینوکس رایگان

ارائه سرویس هاست رایگان ایران لینوکسی به مشتریان شخصی ، شرکتی و استارت آپ ها

هاست لینوکس رایگان

هاست رایگان ایران، هدیه ما به کسب و کارهای نوپا! اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و می خواهید وب سایتی داشته باشید، می توانید از هاست رایگان لینوکسی وردپرس وستا سرور استفاده کنید!

یک گیگابایت فضای وب بر روی سرور لینوکسی ابری به صورت رایگان، با همان کیفیت هاست حرفه ای لینوکس وستا سرور ، به مدت شش ماه، به صورت هدیه در اختیار شماست.

هاست رایگان ایران

ما به شما یک گیگابایت هاست رایگان در بهترین مرکز داده ایران می دهیم تا وب سایت خود را بر روی آن قرار داده، ایمیل های خود را در وب میل چک کرده و یا از بانک های اطلاعاتی استفاده کنید

برخلاف روال هاست رایگان، با این سرویس شما می توانید از نام دامنه اختصاصی خودتان استفاده کنید. حتی اگر آن دامنه را نزد ما ثبت نکرده باشید!

کیفیت این سرویس ها نیز مانند تمام خدمات شرکت مانیتور شده و در سطح عالی نگهداری می شود. در واقع این سرویس پیش نمایشی از خدمات شرکتی ما است.

شما هر زمان که بخواهید می توانید این پلن را به یکی از پلن های شرکتی و حرفه ای ارتقاء دهید. بنابراین محدود به امکانات این سرویس نخواهید بود.

هاست رایگان تنها به شرکت های رسمی تازه ثبت شده و کسب و کارهای ثبت شده در پارک های علم و فناوری ارائه می شود. بنابراین اگر شما می خواهید سایت شخصی خود را راه اندازی کنید، هاست رایگان ایران مناسب شما نیست.